| Brand Name: | Masing Motor |
| Model Number: | MS-GM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100000piece/per month |
| Rated Speed (RPM) | 10-3000 rpm (Customizable) |
| Rated Voltage | DC 1.2V-12V |
| Efficiency | 85%-58% |
| Warranty | 3 Months - 1 Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Masing Motor |
| Model Number | MS-GM12N20 |
| Noise Level | ≤55DB |
| MOQ | 1000 Pcs |
| Packaging Details | Strong Carton 1000pcs/box, or customized |
| Port | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Single Package Size | 37×27×24cm |
| Single Gross Weight | 10.0kg |
| Supply Ability | 100,000 Piece/Pieces per Month |
| Quantity (pieces) | Lead Time (days) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | To be negotiated |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews