| Brand Name: | Masing Motor |
| Model Number: | MSGM12N20 |
| MOQ: | 1000 |
| Price: | Negotiable |
| Payment Terms: | T/T |
| Supply Ability: | 100000piece/per month |
| Speed (RPM) | 5RPM-3000RPM |
| Continuous Current | 10mA-300mA |
| Gearbox Shaft | Flat, M3, M4, D-cut or Round |
| Warranty | 3 Months - 1 Year |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Masing Motor |
| Model Number | MS1215 DC Gear Motor |
| Minimum Order Quantity | 1000 Pieces |
| Packaging Details | Strong Carton (1000pcs/box) or custom packaging |
| Shipping Port | Shenzhen/Guangzhou/Shanghai |
| Package Size | 37*27*24cm |
| Gross Weight | 10.0kg |
| Quantity (pieces) | Lead Time (days) |
|---|---|
| 1 - 100 | 10 |
| 101 - 1000 | 15 |
| > 1000 | To be negotiated |
Overall Rating
Rating Snapshot
The following is the distribution of all ratingsAll Reviews